Varuh zdravja: Vaje za vse, ki večino dneva presedite

Dan za zdravje, šport in rekreacijo

V sodelovanju s programom Varuh zdravja vas vabimo v spletno telovadnico.


Naše telo ni narejeno, da sedi dolgo časa. Prekomerno sedenje lahko zato ovira naravno razstrupljanje telesa, spremeni naše vzorce dihanja in vpliva na to, da se naše mišice raztegnejo in izgubljajo svojo moč. Če sedite več kot tri ure dnevno, naredite vaje za sedeč življenjski slog. Če ne morete sedeti manj, sedite tako, da se medtem čim več premikate. Nemirno sedenje lahko na dolgi rok namreč prepreči težave, bolečine in poškodbe. Obiščite vadbeni program Varuh zdravja, ki je prilagojen vašim potrebam in vadbenim ciljem.

Vaje za vse, ki večino dneva presedite

Vabimo vas, da sodelujete pri ŠPORTNI BRALNI ZNAČKI, saj so branje, telesna aktivnost in pisanje so trije stebri uspešnega boja proti stresu, tesnobi, depresiji in drugim težavam.

Dodatne informacije:
Ste vedeli
… da je hrošček Simon maskota Domžal? Pred več kot sto leti je namreč Simon Robič v okolici Doba našel novo vrsto hrošča.
TIC DOMŽALE
Mestni trg 1
1230 Domžale
T: 01 / 721 07 26
T: 01 / 721 07 26
E: tic@domzale.si
Facebook
Instagram